Psikoteknik Raporu artık E-Devlet’te!

Psikoteknik Raporu artık E-Devlette!

Psikoteknik Belgesi artık kart olarak verilmiyor. 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren Psikoteknik Belgesi E-Devlet üzerinden verilmeye başlandı. Girmiş olduğunuz 1 saatlik Psikoteknik Testi sonucu gerekli onaylar sonrası almış olduğunuz Psikoteknik Belgenizi tüm onaylar sonrasında E-Devlet üzerinden alabilirsiniz. Psikoteknik belgesi kart olarak verilmiyor direk E-devlet sistemine işlenmektedir. Psikoteknik belgenizi almak için kurumumuz ile irtibata geçebilirsiniz.

İlk olarak Psikoteknik Belgesi olarak aratıyoruz. E-İmzalı Psikoteknik Değerlendirme Raporları Sorgulama (Sağlık Bakanlığı) seçeneğini seçiyoruz.

Daha sonrasında karşımıza gelen ekranda Psikoteknik Merkezince verilmiş olan Psikoteknik Belgesine erişebiliriz.

Sağlık Bakanlığı denetimindeki kurumumuz Psikoteknik Belgesi vermekte yetkilidir. Siz değerli adaylarımızı kurumuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Pendik de Psikoteknik Belgenizi 1 saatte Psikolog eşliğinde Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı Pendik de Psikoteknik Merkezi kurumlarından alabilirsiniz. Pendik de Psikoteknik Testine tabi tutulduktan sonra Pendik de Psikoteknik Cihazı sizin test sonucunuzu Pendik de Psikoteknik Raporu şeklinde hazırlayacaktır. Pendik de Psikoteknik Raporunuzu yetkili kurumlarca Pendik Psikiyatri onayına sunulur. Muayene sonucu Pendik de Psikoteknik Raporunun onaylanması ile birlikte E-Devlet üzerinden Pendik de Psikoteknik Belgenizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.